Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

OBÓZ SPORTOWY - WĘGRY, 2009

poniedziałek, 17 sierpnia 2009 17:12

W ostatnim tygodniu czerwca razem z grupą 6 zawodniczek uczestniczyłam w II INTERNATIONAL FIT-KID CAMP -  międzynarodowym obozie sportowo-szkoleniowym zorganizowanym przez węgierską federację fitness (IFF - www.fitnesssport.org). Zakwaterowanie w rewelacyjnym hotelu termalnym, dzień wypełniony treningami i zabawą, nowe obiecujące kontakty i oficjalne zaproszenie na październikowe Mistrzostwa Europy  Federacji IFF.

Dziewczyny  jak zwykle popisały się nie tylko umiejętnościami sportowymi, tanecznymi, ale przede wszystkim kreatywnością , talentem aktorskim, szalonymi pomysłami i spontaniczną radością. Wielkie dzięki dziewczyny - jestem z was dumna i z niecierpliwością czekam na kolejny obóz - tym razem w Jastrzębiej Górze !!!

Podziel się
oceń
1
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

FIT EXPO 2009 - POZNAŃ

poniedziałek, 17 sierpnia 2009 16:21

Coroczne międzynarodowe targi FIT-EXPO w Poznaniu ściągają coraz więcej osób zainteresowanych zdrowym i aktywnym stylem życia. Również w naszym kraju potwierdzają się światowe kierunki rozwoju branży Fitness, Wellness i SPa, której usługi pozwalają nie tylko utrzymać właściwą sylwetkę ale i zdrowie. Rosnące zapotrzebowanie na usługi świadczone przez profesjonalne kluby fitness sprawia, że to świetny business także w naszym kraju. Właśnie w Poznaniu mamy możliwość zapoznać się z najlepszymi pomysłami i urządzeniami producentów wiodących w świecie prym. Targi trwały 3 dni (8-10 maj), miałam więc czas na zaznajomienie się z nowymi trendami w branży. Obecnie, przy dzisiejszym tempie życia, klienci mają coraz większe wymagania. oczekują największej efektywności w jak najkrótszym czasie.

Zapewne z myślą o takich klientach została stworzona nowa linia sprzętu firmy MILON, w maszynach tej marki wykorzystano najnowsze technologie oraz zdobycze informatyki. Innowacyjny obwodowy system treningowy MILON oraz ideologia tej firmy, zwróciły szczególnie moją uwagę. Spróbowałam i z ogromną satysfakcją stwierdziłam, że uzyskano optymalizację fazy koncentrycznej i ekscentrycznej treningu, to zachwycające. gwarantuje lepszą dbałość o klienta, wyższą satysfakcję klienta oraz wydajność i efektywność treningu. trening obejmuje główne partie mięśniowe łącznie z treningiem aerobowym/tlenowym. Wykonanie wszystkich ćwiczeń w obwodzie trwa 17 minut. Każdy klient otrzymuje smart kartę, zaprogramowaną przez trenera, wystarczy włożyć kartę w czytnik poszczególnych maszyn. Indywidualne parametry są automatycznie ustawiane, według danych zapisanych w pamięci karty, wystarczy zacząć ćwiczyć. Odpowiednie oprogramowanie pozwala na dokumentowanie rezultatów treningowych oraz na ich analizę. Wszystkie dane są zapisywane w smart karcie co gwarantuje lepszą kontrolę treningu i dbałość o klienta. Piękny dizajn urządzeń rodem z Porsche Design Studio oraz bąbelkowy zegar minutowy to cecha charakterystyczna maszyn ze znakiem MILON.

 

Wśród sprzętu treningowego zaprezentowanego w Poznaniu zwracał także uwagę modny, piękny i wygodny equipment firmy TECHNOGYM, obejmujący m.in. sprzęt cardio. natomiast firma PRECOR przedstawiła maszyny z nowych linii sprzętu siłowego C-LINE i S-LINE, uzupełniających jej kompleksową ofertę.

 

Równie interesującą i fascynującą była międzynarodowa konwencja EU4YA. Konwencja Fitness EU4YA sprowadziła najlepszych instruktorów z całej Europy. Poziom konwencji, jak sami instruktorzy jednogłośnie stwierdzili, był wysoki. W ogromnej hali o powierzchni 1000 mkw. tańczyło jednocześnie 300-500 osób. głośna muzyka, uśmiechnięte twarze uczestników, kolorowe stroje - byłam pod ogromnym wrażeniem.

 

Już dawna temu zauważyłam na naszym rynku krajowym niszę - dział specjalistycznej odzieży sportowej, bowiem zapotrzebowanie polskich kobiet na estetyczne ubrania również do treningu jest ogromne. Dlatego z przyjemnością zaprojektowałam nową linię strojów fitness dla firmy EUFORYA (www.euforya.pl). Kolekcja fitness EU4YA została stworzona z zaawansowanych technologicznie tkanin doskonałej jakości. to linia nowoczesnej, atrakcyjnej odzieży dla osób aktywnych. Produkty marki eu4ya wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających przepuszczalność powietrza i wilgoci. Zastosowano w nich nowoczesne włókna Supplex® i tactel®, dzięki czemu ubrania mają wyjątkową elastyczność, lekkość i miękkość. Jednocześnie materiał jest mocny, odporny na działanie wiatru i wody. Specjalnie dobrany splot dzianiny zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza między tkaniną a skórą. Ubrania są przewiewne i idealnie odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry na zewnątrz materiału. gwarantują również uczucie świeżości oraz komfort ćwiczeń.

Osobiście zachwycają mnie również stroje innych firm, które od wielu lat są dostępne na naszym rynku. np. włoski elegancki styl firmy DeHa, wysoka jakość odzieży stworzonej z myślą o codziennej eleganckiej kobiecie fitness. Profesjonalna pod względem materiału i wykończenia jest firma AUDIMAS, natomiast zwariowane kroje, kolorystyka oraz przystępna cena to FEEL JOY oraz 2SKIN. Ważnym efektem targów FIT-EXPO jest również zwiększanie naszej samoświadomości, wiedzy o nas samych i naszych możliwościach, coraz częściej interesujemy się bowiem tym, co jemy i jakie to ma znaczenie dla naszego organizmu. Firma MANIAC GYM A.B.H.Leszczyńscy, zaprezentowała kilka modeli profesjonalnych analizatorów składu ciała, wśród nich analizator Biospace InBody 220 i J10 wraz ze wzrostościomierzem z oddzielną analizą dla dorosłych i dla dzieci. takie analizatory to obecnie podstawowe narzędzie kontroli kondycji klientów w klubach fitness, umożliwiające dokonanie analizy składu ciała: udziału tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody, białka, substancji mineralnych, a także analizy mięśniowo-tłuszczowej i diagnozy otyłości. Piękna aranżacja czterech hal targowych i ich połączenie szklanymi łącznikami dały w tym roku znacznie większe możliwości organizatorom konwencji, za co dziękujemy kierownictwu targów FIT-EXPO. mam również nadzieję, że przyszłoroczna impreza odbędzie się na jeszcze większym metrażu, a co za tym idzie oferta targowa będzie jeszcze obszerniejsza.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 594  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925594

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl