Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

KaszebeRunda

czwartek, 10 maja 2012 23:11

 

26.05.2012 odbędzie się 8 edycja szosowego maratonu rowerowego KaszebeRunda. Organizatorzy przewidują udział ok. 800 kolarzy z Polski oraz zagranicy.

Maraton z zacięciem rekreacyjno-sportowym skierowany jest do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy maja ochotę zmierzyć się z jednym z trzech przygotowanych dystansów: 65, 120 lub 220 km. Udział w maratonie to niecodzienny sprawdzian aktualnej formy oraz wspaniała przygoda na dwóch kółkach. Trasa kolarska rozciąga się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to szosowa pętla ze startem i metą w Kościerzynie.

Formuła maratonu pozwala każdemu poczuć się zwycięzcą nad dystansem i jest niecodzienną szkołą charakteru. Nie ma ostatecznej klasyfikacji wyników, ani pojedynczego tryumfatora. Każdy, kto dojedzie do mety, będzie znał swój czas, by za rok być jeszcze lepszym. Motywem przewodnim KaszebeRunda jest hasło „kolarstwo ze smakiem“. Priorytetem jest atrakcyjna, doskonale oznakowana trasa pozwalająca bić własne rekordy (czas i dystans) oraz wyjątkowe punkty regeneracyjne animowane przez lokalnych mieszkańców. Dla uczestników maratonu przygotowano 8 regionalnych bufetów kolarskich z przysmakami kuchni kaszubskiej okraszonymi elementami lokalnego folkloru. Dzięki temu powstają silne, pozytywne emocje oparte na ogromnym wysiłku sportowym i wyjątkowych doznaniach kulinarnych i kulturowych tworząc unikatową w skali europejskiej formułę masowej imprezy kolarskiej. Na mecie czeka medal, dyplom z indywidualnym pomiarem czasu, masaż powysiłkowy oraz ciepły posiłek.

Imprezie towarzyszą akcje społeczne: „Podziel się drogą” oraz „Rowerowa gmina”.

Partnerzy projektu

  • Sponsor Główny:

 

 

 

 

 

  • Partnerzy:
    AWFiS Gdańsk, Stena Line, Euro-Car, Bazuny Hotel&Spa,
    gminy, miasta i wsie na trasie przejazdu maratonu, społeczności lokalne, gminne i miejskie Ośrodki Kultury i Sportu, Koła Gospodyń Wiejskich, OSP.
  • Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Pomorskiego
  • Ambasadorzy: Aleksandra Kobielak, Leszek Blanik, Natalia Partyka

 

Więcej informacji na stronie: www.RowerOver.pl


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 601  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925601

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl