Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

PUCHAR ŚWIATA STRONGMAN - TCZEW, 31.05.2009

niedziela, 31 maja 2009 23:46


W niedzielę do Tczewa przyjechała śmietanka strongmanów z całego świata, wielokrotni uczestnicy imprez z cyklu Mistrzostw Świata i Pucharu Świata, m. in. Kevin Nee z USA, brązowy medalista Mistrzostw Świata w 2007 r., Terry Hollands z Wielkiej Brytanii oraz najsilniejszy człowiek na Łotwie Raivis Vidzis. W rywalizacji udział wzięła  również  czołówka polskich strongmenów .  


„Dominator", czyli MARIUSZ PUDZIANOWSKI - jedyny zawodnik, który zdobył pięć tytułów mistrza świata strongman, tym razem wystąpił w roli SĘDZIEGO.


Na zaproszenie organizatorów imprezy reprezentantki Akademii zaprezentowały kilkutysięcznej publiczności swoje umiejętności w popisowych układach.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

PRZYGODA Z FILMEM

środa, 27 maja 2009 13:54

Jednym z ostatnich ważniejszych wydarzeń w moim zawodowym życiu był udział w filmie „The Bogfather", w którym wcielam się w postać Carli, występując obok czołówki angielskich gwiazd (m.in. Billa Murraya). Było to dla mnie olbrzymie wyzwanie. Postać Carli pokazała mi moją nową pasję - aktorstwo. Nauczyłam się wyrażania na ekranie emocji, których nie doświadczyłam, wczuwania się w nie oraz dystansowania. Z przyjemnością spędziłam czas na planie tej produkcji, było to jak podróż do innego świata.

Możecie obejrzeć zdjęcia (w galerii: FILM) i reklamówkę z mojego pierwszego zagranicznego filmu (Wlk. Brytania):

 http://www.youtube.com/watch?v=6oKCIph-W44

 W miniony czwartek natomiast zostałam zaproszona do serialu „Pierwsza miłość".


Grałam rolę Hani- silna umięśniona dziewczyna- w scenie na siłowni. . Główni bohaterowie: Mikołaj Krawczyk (w roli Pawła) oraz Rafał Kwietniewski (jako Bartek) tym razem przebrani w damskie ciuchy w makijażach i perukach jako Patrycja i Basia. Hania prosi Patrycję o pomoc przy asekurowaniu sztangi. Niefortunnie spada peruka z głowy Pawła. Hania wpada w szał...


Sceny kręcone były we Wrocławiu , przemiła ekipa, było dużo śmiechu
:-D

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

EURO 2012

wtorek, 19 maja 2009 12:13

18 kwietnia, dokładnie w drugą rocznicę decyzji UEFA z Cardiff, która przyznała Polsce i Ukrainie prawo do organizacji Mistrzostw Europy w 2012 roku, gdańszczanie bawili się na Festynach rodzinnych pod wspólnym hasłem: GDAŃSK W DRODZE DO EURO.


Dziewczynki z Akademii swoimi występami dodały blasku imprezie. Choć warunki były trudne - mała scena i falujący zielony dywanik  :-%- dziewczyny jak zwykle zaprezentowały się profesjonalnie, wzbudzając zachwyt u takich znakomitości jak:


GRZEGORZ LATO - Prezes PZPN, DARIUSZ MICHALCZEWSKI, LESZEK BLANIK, ANDRZEJ KOROL czy  IWONA GUZOWSKA.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 574  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925574

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl