Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

II FIT KID CUP AFS

poniedziałek, 26 kwietnia 2010 22:24

II FIT-KID CUP

AKADEMII FITNESS SPORTOWEGO

Aleksandry Kobielak

Dnia 5 maja w Teatrze Miniatura w Gdańsku odbyły się II zawody klubowe FIT-KID a jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy WFF . Zawodniczki prezentowały układy taneczne, przed jury i sporą widownią. Pragnę wspomnieć iż została powołana Reprezentacja Polski, która stanie do rywalizacji z czołowymi zawodniczkami z całej Europy. Już 8 maja w Kownie na Litwie. Oprócz tego dziewczynki rywalizowały między sobą w kreatywnych strojach i image w połączeniu ze świetnymi układami tanecznymi, choreografii Oli Kobielak, były świetnym widowiskiem !


Pierwsze miejsce zajęła najstarsza i najbardziej  utytułowana zawodniczka zawodów, Klaudia Korpan Tuż za nią uplasowała się  Marcelina Porożyńska na drugim miejscu, a na trzecim Karolina Młot. Zaraz za podium jako czwarta była Lisa Pillath jedna z pierwszych adeptek Akademii, za nią Paula Dybowska  i Oliwia Golińska.  Za ścisłą szóstką znalazła się Nikola Szydłowska, Oliwia BiałogłowskaWeronika Pływacz oraz Maja Dembowska.  Niestety nie wystartowała Natalia Farasiewicz, gdyż dzień przed dostała zapalenia wyrostka, ale była z nami sercem i dzielnie kibicowała w szpitalu. Zdrowiej szybko ; )
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

DIAMENTOWA ODZNAKA PZKFITS

środa, 14 kwietnia 2010 9:0411 kwietnia, podczas obchodów XX lecia PZKFiTS , odebrałam diamentowa odznakę za wybitne osiągnięcia w fitness na przestrzeni 1989-2009  oraz złoty medal PZKFi TS .

 

Diamentowa odznakę otrzymali również :

 

Ela Kryńska - kulturystyka kobiet 

 

Tomasz Pietras - fitness męskie 

 

Robert Piotrkowicz - kulturystyka męska.

 

Jestem dumna, że moja  wieloletnia praca na rzecz popularyzacji fitness w Polsce i na świecie została doceniona w Federacji.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 596  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925596

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl