Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

MISTRZOSTWA EUROPY FEDERACJI WFF - LITWA, KOWNO 8-11 MAJA 2010

niedziela, 28 marca 2010 21:46Jak zwykle gorący okres przygotowań do kolejnych Mistrzostw Europy WFF  w Kaunas na Litwie.
Pełna mobilizacja - nowe choreografie i stroje sceniczne dla kilkunastu zawodniczek.
Powołania do reprezentacji Polski odbędą się w Teatrze Miniatura w Gdańsku Wrzeszczu podczas
II FIT KID SHOW.
Serdecznie zapraszam kibiców tej pięknej i wymagającej dyscypliny do osobistego udziału w premierowych pokazach 5 maja o godz.18.00


W sobotę, 27.03 barwy AFS będą reprezentować na debiutach PZKFiTS w Ostrowie Mazowieckim :

Joanna Kwiatkowska  - w fitness gimnastycznym

oraz Anna Domaradzka - w fitness sylwetkowym.

Trzymamy kciuki za jak najlepszy występ naszych zawodniczek!

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

V GALA STOWARZYSZENIA AKADEMIA FITNESS SPORTOWEGO

sobota, 06 marca 2010 14:24

    

22 stycznia 2010 r w piątek  o godz. 18 ,w goscinnych progach TAWERNY DOMINIKAŃSKIEJ (Targ Rybny 9) stylowej restauracji z duchem starego Gdańska, udało nam się zgromadzić szerokie grono miłośników i sympatyków naszej Akademii.  Impreza ta stała się cykliczną i w tym roku V z rzędu, mającą na celu podsumowanie minionego  roku, zarówno pod względem osiągnięć sportowych naszych podopiecznych, jak i sukcesów w rozwijaniu działalnosci Stowarzyszenia.

     Można się było pochwalić 9 złotymi, 8 srebrnymi i 9 brązowymi medalami, zdobytymi przez zawodniczki Reprezentacji Polski AFS na zawodach rangi Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy  i Mistrzostwa Swiata w roku 2009.

    Swoją obecnością zaszczycił nas Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, który w minionym roku okazał duże zainteresowanie i poparcie dla naszych poczynań. W dowód wdzięczności przekazalismy na jego ręce dedykowaną rzeźbę, podziękowania i fotografię naszej Reprezentacji Polski w Fitness na czele z trenerem Aleksandrą Kobielak.    W zamiarze było również gorące podziękowanie hojnym sponsorem firmie SAUR NEPTUN GDANSK  oraz Jerzemu Gotowskiemu, właścicielowi firmy TRANSAND, jednak nie udało się zsynchronizować terminów dogodnych dla wszystkich, ale co się odwlecze to nie uciecze. Prezenty poczekają, zwłaszcza imponującej wielkości koń z grawerowaną tablicą na szyji.

      Innym znamienitym gosciem, na którego obecność i patronat zawsze możemy liczyć był wieloletni trener gimnastyki sportowej, organizator sportu, autor wielu książek w tej tematyce, człowiek-legenda Gdańskiego AWFiS, od 1983 r. kierownik Katedry Teorii, Metodyki Gimnastyki i Ćwiczeń Muzyczno-Ruchowych na tej uczelni  - prof.dr hab. Zbigniew Szot, któremu nadano tytuł CZŁONKA HONOROWEGO STOWARZYSZENIA AKADEMIA FITNESS SPORTOWEGO. Grzechem byłoby pominąć fakt, iż obecność profesora sprzyjała rozluźnieniu atmosfery, zwłaszcza gdy ofiarował na ołtarzu zasług Prezydentowi Adamowiczowi naszą Aleksandrę, zaznaczając, że nie jako ofiarę, ale jako przedmiot hołdu i czci za  wkład jaki wnosi w  swiat Polskiego sportu .     Podziękowaniom nie było końca, zarówno członkom stowarzyszenia, jak i osobom zaprzyjaźnionym za bezinteresowne osobiste zaangażowanie: Adze i Kamilowi Golińskim, Adze Szydłowskiej (właścicielce Tawerny Dominikańskiej), Iwonie Farasiewicz, Ewie Białogłowskiej, a także Zarządowi: Aleksandrze Kobielak - Prezesowi, jej mamie p. Marii- V-ce Prezesowi,  Skarbnikowi- Annie Pillath oraz Sekretarzowi - Grażynie Korpan, której przy współpracy z Grzegorzem Michalskim (BIURO RACHUNKOWE SALDO), naszym księgowym, udało się uzyskać we wrzesniu 2009 r STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO, uprawnionej do  otrzymywania 1% z podatku od osób fizycznych, co pozwoli na zebranie dodatkowych funduszy na realizację naszych planów.

     Goszczono także firmy nam partnerujące w ostatnim roku: Fitness Club MARLET z gdańskiego Przymorza, TIGER GYM MANHATTAN Darka Michalczewskiego, ,,DARO" - STUDIO REKLAMY Dariusza Otczyka, ,,NORD PRESS" Tomasza Piwońskiego (obaj panowie służyli nam na imprezie swoim sprzętem J: kamerą i aparatem fotograficznym) oraz właściciela firmy ,,ZEUS-LIMUZYNY" Artura Zaniewskiego.

     Gorące podziękowania złożono również na ręce trenerów AFS, którzy swoim zaangażowaniem i opieką przyczynili się do osiągnięć naszych zawodniczek. W gronie kadry trenerskiej możemy się poszczycić takimi osobistościami w tej dziedzinie jak: Bożena Zygadło, Halina Golasz, Ewa Białous, Andrzej Kasków, Krzysztof Potylicki , no i Trener Główny Aleksandra Kobielak.

    Na szczególne podziękowania z rąk pani Aleksandry zasłużyły dziewczynki, zawodniczki, które ciężką pracą udowodniły, że trud i wysiłek włożony w pracę z najmłodszymi warty jest zachodu:

Maja Dembowska i Klaudia Korpan - najbardziej utytułowane kadrowiczki AFS, z łote medalistki Mistrzostw Swiata w Tallinie.

Karolina Młot za postępy i najbardziej czyste wykonanie techniczne elementów fitness,

 Natalia Janta za ekspresje na scenie i wyraz artystyczny,

Nikola Szydłowska za wytrwałość i konsekwencje w dążeniu do osiągnięcia sylwetki fitness,

Weronika Pływacz za najbardziej pogodny wyraz artystyczny na scenie w czasie pokazów układów fitness,

Lisa Pillath za wdzięki i urok osobisty na scenach,

Oliwii Golińskiej za rywalizacje wg zasad FAIR-PLAY, mimo tego że nie zawsze medal gościł na jej szyji,

Natalii Farasiewicz za ogromne postępy i techniczne wykonanie układów fitness w trakcie rywalizacji sportowej, jak i podczas pokazów artystycznych,

 a także dla Marceliny Porożyńskiej (uczestniczki programu ,,Mam Talent"), Oliwii Białogłowskiej, Pauli Dybowskiej, Joasi Kwiatkowskiej (najstarszej juniorce w Reprezentacji Polski) a także Ani Guzik - naszej najstarszej zawodniczce (w maju skończy 25 lat), złotej medalistce Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness-PZKFiTS.  2009r w Ostrołęce.V Gala AFS była jak zawsze bardzo serdeczna, swobodna i przerodziła się w spotkanie grona przyjaciół. Wspominano i planowano, przy obficie zastawionym stole, za co ukłony należą się rodzicom naszych podopiecznych:Izie Pływacz- fenomenalna sałatka z tortellini w porach, Ewie Dybowskiej, Ewie Białogłowskiej, Wiesi Żbikowskiej- ubóstwiany przez nasze dzieciaki sernik na zimno, Kamilowi Golińskiemu- galart z kurcząt, jego specjalność na każdej oficjalnej i mniej oficjalnej imprezie, pani Marii Kobielak za niesamowity tort  makowy, Asi Porożyńskiej- chiken menu, Iwonce Farasiewicz, Joli Kwiatkowskiej, Dorocie Dembowskiej za zaopatrzenie typowo fit - kosz owoców, mamie  Agnieszki Grzeni za tradycyjny, staropolski bigos (REWELKA!!!, palce  lizać) i właścicielce TAWERNY DOMINIKAŃSKIEJ Adze Szydłowskiej za wystrój  i ciepłą herbatę na rozgrzanie w tak mroźny wieczór. Była jeszcze standardowa, ale w bardzo udanym wykonaniu sałatka warzywna,  tace francuskich serów do serwowanego białego i czerwonego wina (pomysłu naszej kochanej Bożenki Zygadło)i wiele innych przysmaków. Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam z autorów naszego bogatego  menu.

 Impreza była doskonałą okazja do spotkania się szerokiego wachlarza ludzi, oddanych  dla dobra naszej Akademii, a którzy na co dzień  nie zawsze mają okazje ze sobą obcować. Miejmy nadzieje że  V Gala AFS była jedynie którąs z początkowych imprez jakie jeszcze dane nam będzie zorganizować a  grupa zapraszanych gosci z każdym rokiem będzie się powiększać , mając okazje do oklaskiwania coraz ambitniejszych tytułów naszych zawodniczek FITNESS.

SERDECZNIE ZAPRASZAM ZA ROK!!!!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 603  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925603

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl