Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Akademia Fitness Sportowego - 2004-2009

poniedziałek, 02 marca 2009 11:48

AKADEMIA FITNESS SPORTOWEGO ALEKSANDRY KOBIELAK

Jest jedynym w Polsce stowarzyszeniem zrzeszającym dzieci od 6 roku życia oraz młodzież, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życiu w oparciu o bardzo bogatą dyscyplinę sportu, jaką jest fitness.

Od 2004 r. dzieci z Trójmiasta i okolic mają możliwość rozwijania swoich umiejętności pod moim kierunkiem, a także sprawdzania zdobytego szlifu na zawodach sportowych o randze krajowej i międzynarodowej.

Dziewczęta  prezentują tzw.  układ dowolny: indywidualną choreografię do muzyki, bogatą w elementy siłowe i akrobatykę sportową. Ważne są przy tym umiejętności, poziom trudności wykonywanych elementów oraz konsekwencja artystyczna, czyli pełna harmonia stroju, muzyki i gry aktorskiej. Nie bez znaczenia jest również wdzięk i urok osobisty.

Pokaz fitness
to oszałamiająca kombinacja tańca, sportu i umiejętności scenicznych a przede wszystkim indywidualnych walorów każdej zawodniczki.

FITNESS  SPORTOWE jest świetnym sposobem na życie, zabawę i relaks. Kształtuję młodą osobowość, uczy dyscypliny, samozaparcia, zasad panujących w sporcie, wyrabia cechy motoryczne, kondycję a także pozwala odkrywać talenty młodych adeptek tej sztuki, bo fitness to coś więcej niż sport, to także umiejętność przedstawienia swojej osobowości.

A przede wszystkim pozwala być sobą: jedyną, niepowtarzalną i ciekawą na scenie, podziwianą i oklaskiwaną w chwili triumfu nad własnymi słabościami.

Wysoki poziom treningów z różnych dziedzin sportu: gimnastyka artystyczna, akrobatyka, taniec towarzyski, lekkoatletyka a także klasyka baletowa  (prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską)   pozwala na zdobycie szerokiego wachlarza umiejętności i gwarantują wydobycie indywidualnych predyspozycji.

Owocuje to  bardzo wysokimi osiągnięciami zawodniczek biorących udział w rywalizacji sportowej na arenie ogólnopolskiej i poza granicami naszego kraju.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 585  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925585

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl