Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 139 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Mistrzostwa Świata w Fitness i Kulturystyce!

czwartek, 15 października 2015 15:08

Już w sobotę, 17 października 2015 w Klubie  B90 na terenie Stoczni Gdańskiej (ul. Doki 1) odbędzie się prestiżowa impreza sportowa - Mistrzostwa Świata w Fitness i  Kulturystyce!

BANER MŚ.jpg

 

Zawody organizowane są na międzynarodowej licencji Federacji WFF-WBBF (World Fitness Federation – World Body Building Federation). W Gdańsku odbędzie się wielkie widowisko, które ze względu na wysoki poziom zawodów przyciągnie ludzi z całego świata. Będą to pierwsze zawody z cyklu sportów sylwetkowych i gimnastycznych o tak wysokiej randze w Polsce. Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak. Głównymi Partnerami wydarzenia są GIWK oraz Miasto Gdańsk.

 
Takich zawodów jeszcze w Trójmieście nie było! I Blok zawodów w Fitness Gimnastycznym rozpocznie się o godzinie 10:00. Jako pierwsi na scenie pojawią się najmłodsi uczestnicy w kategorii FIT-KID oraz Fitness Aerobic. Zawodnicy już od 6 roku życia prezentują dowolne układy fitness z elementami show do muzyki. Jest to niezapomniane widowisko, które również zachęca wszystkie dzieci do aktywności fizycznej. Pierwszą część zawodów poprowadzi Krzysztof Skiba.

 

O godzinie 17:00 rozpocznie się II Blok zawodów w Fitness Sylwetkowym, gdzie będzie można podziwiać najbardziej wysportowane ciała kobiet i mężczyzn. Na scenie zaprezentują się zawodniczki w kategorii Fitness Model, Miss Figure, a także mężczyźni w kategoriach Kulturystycznych. Ogromnym szacunkiem i wielkim aplauzem cieszy się kategoria Kulturystyka Niepełnosprawnych, która zawsze wywołuje podziw wśród zawodników oraz widowni. O godz. 20:00 odbędą się finały, które poprowadzi zawodnik MMA oraz utytułowany Strongman Mariusz Pudzianowski. Zapraszamy wszystkich fanów sportu oraz zdrowego stylu życia.


Kibicuj Rodakom razem z nami! 26 września 2015 w Gdańsku miały miejsce zawody Puchar Polski w Fitness i Kulturystyce, które były eliminacjami do Mistrzostw Świata. Rywalizacja wyłoniła Reprezentację Polski, która już 17 października zmierzy się z najlepszymi zawodnikami z całego świata! Listy zawodników reprezentujących Polskę oraz szczegóły dotyczące kryteriów ocen i przebiegu zawodów można znaleźć na stronie www.wff-wbbf.pl oraz na profilu facebook World Championship Fitness&Bodybuilding.

 

Zapraszamy na aktywny wypoczynek. Klub B90 będzie idealnie przystosowany do imprezy. Zapraszamy z całymi rodzinami o każdej porze dnia do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie. Na widownie czekać będą otwarte bary, foodtrucki z przekąskami, stoiska z suplementami w atrakcyjnych cenach, strefa do wypoczynku z leżakami oraz wiele innych atrakcji.

 

AGENDA:

  • 10:00  - I BLOK – Fitness Gimnastyczne - Kategorie: FIT-KID, Fitness Aerobic. Prowadzący Krzysztof Skiba

  • 14:00 – Koronacja

  • 17:00 – II BLOK – Fitness Sylwetkowe - Prejudging na scenie (przydzielenie zawodników do kategorii) Kategorie: Fitness Model, Miss Figure, Męska sylwetka, Kulturystyka, Kulturystyka Niepełnosprawnych.

  • 20:00 – Finały – Prowadzący Mariusz Pudzianowski

  • 21:00 – Koronacja

 

Bilety można zakupić na miejscu w dniu imprezy. Dzieci do 14 lat – 5zł, Dorośli - 10zł.

 

                                                                               Serdecznie zapraszam

                                                                                 Aleksandra Kobielak

 

szczegóły:

Strona www.wff-wbbf.pl

Facebook WFF-WBBF POLAND

Fanpage World Championship Fitness&Bodybuilding

 

PLAKAT MŚ.jpg

 

 

SPONSORZY MŚ.png


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

sobota, 18 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  925 584  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i ...

więcej...

Związana ze światem sportu, Mistrzyni Świata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Federacji Fitness Division . WFF Poland. Międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness. Aktorka,  Projektantka kolekcji fitness EU4YA, Szkoleniowiec Fitness i dietetyki Propta, IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 925584

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl