Bloog Wirtualna Polska
Są 1 202 434 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Fitnessowa Majówka w Gdańsku!

środa, 04 maja 2016 20:05

W dniach 1-2 Maja 2016 w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS  w Gdańsku miały miejsce Debiuty i Mistrzostwa Polski w FIT-KID, Fitness i Kulturystyce Federacji WFF-WBBF!

 

Zawody organizowane na licencji Międzynarodowej Federacji WFF-WBBF (World Fitness Federation-World Body Building Federation). Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak. Konferansjerem wydarzenia był Przemek Radziszewski – wokalista znany m.in. z programu The Voice of Poland. Miasto Gdańsk było głównym partnerem wydarzenia orazPatronat Honorowy objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

 

Podczas majówki w Gdańsku odbyło się wielkie dwudniowe widowisko w sportach sylwetkowych oraz gimnastycznych. 1 maja 2016 na scenie pojawili się Debiutanci, zaś 2 maja 2016 odbyły się Mistrzostwa Polski, na które przyjechali zawodnicy z całej Polski, którzy mają za sobą start w niejednych zawodach.

 

Podczas I bloku w godzinach porannych na scenie pojawiły się najbardziej roztańczone i wysportowane dzieci,  które zaprezentowały swoje układy Fitness. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat – w tej kategorii złoty medal zdobyła zawodniczka z Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak z Gdańska.  Z roku na rok rośnie zainteresowanie Fitness Gimnastycznym. Podczas zawodów widownia mogła podziwiać ponad 200 występów! Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, jest to także wspaniałe widowisko dla dorosłych, które nieraz wywołuje łzy wzruszenia.

 

W godzinach popołudniowych podczas II bloku widownia mogła podziwiać kategorie sportów sylwetkowych oraz kulturystykę mężczyzn. Na scenie pojawiły się smukłe i wysportowane panie oraz imponująco wyrzeźbieni mężczyźni. Kobiety występowały w dwóch rundach – w bikini oraz w sukniach wieczorowych, panowie prezentowali swoje umięśnione ciała do muzyki  następnie walczyli o medale podczas porównań sylwetki w swoich kategoriach.

 

Wyłonieni Mistrzowie podczas zawodów będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbędą się 14 maja na Litwie.

 

Wyniki Debiutów i Mistrzostw Polski dostępne na stronie Federacji WFF-WBBF POLAND: http://wff-wbbf.pl/

 

PARTNERZY WWW.jpg


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

DEBIUTY I MISTRZOSTWA POLSKI W FITNESS I KULTURYSTYCE

czwartek, 28 kwietnia 2016 13:41

 baner fb.png

W dniach 1-2 Maja 2016 w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS  w Gdańsku (ul. Kazimierza Górskiego 1) odbędą się Debiuty i Mistrzostwa Polski w FIT-KID, Fitness i Kulturystyce Federacji WFF-WBBF!

 

Zawody organizowane na licencji Międzynarodowej Federacji WFF-WBBF (World Fitness Federation-World Body Building Federation). Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak. Konferansjerem wydarzenia będzie Przemek Radziszewski – wokalista znany m.in. z programu The Voice of Poland. Głównym partnerem wydarzenia jest Miasto Gdańsk.

Podczas majówki w Gdańsku odbędzie się wielkie dwudniowe widowisko w sportach sylwetkowych oraz gimnastycznych. 1 maja 2016 to święto Debiutantów, czyli osób, które zdecydowały się stanąć na scenie po raz pierwszy. 2 maja 2016 odbędą się Mistrzostwa Polski, na które przyjdą zawodnicy z całej Polski oraz zza granicy.  Mistrzostwa Polski są eliminacjami do Mistrzostw Europy. Celem zawodów jest wyłonienie reprezentacji  Polski, która zmierzy się z innymi krajami podczas Mistrzostw Europy na Litwie, 14 maja 2016. Na scenie zaprezentują się zwycięzcy Debiutów oraz zeszłoroczni Mistrzowie Polski, Europy i  Świata aby obronić lub walczyć o nowe tytuły w 2016 roku.

 

Zawody będą trwać przez całe dwa dni. O godzinie 10:00 rozpocznie się I blok w Fitness Gimnastycznym, które otworzy kategoria FIT-KID do lat 6. Jest to niezwykłe taneczno-gimnastyczne show w wykonaniu najmłodszych uczestników. Następnie zatańczą na scenie kolejne kategorie wiekowe do lat 8, 10, 12 oraz 14 lat. Kolejną kategorią jest Fitness Aerobic czyli fitness show młodzieży w wieku od 16 lat. Na zakończenie widownia będzie mogła podziwiać  Duety oraz Mini Formacje. Koronacja  I bloku zaplanowana jest na godzinę 14:00.

 

Następnie o godzinie 16:00 rozpocznie się II blok – Fitness Sylwetkowe. Na scenie zmierzą się Kobiety w kategoriach Fitness Model oraz Miss Figure, a także Mężczyźni w kategoriach Kulturystycznych oraz Męskiej Sylwetce. Niezwykłym widowiskiem, które wywiera największy podziw wśród widowni jest Kulturystyka Niepełnosprawnych. Koronacja II bloku zaplanowana jest na godzinę 20:00.

 

Podczas dwóch dni czeka także wiele atrakcji dla widowni m.in. Hotel Tristan przygotował kącik zabaw dla dzieci, do tego można odwiedzić stoiska w Hali w tym sklepik Federacji WFF-WBBF POLAND oraz zasmakować w smakach trójmiejskich Foodtrucków.

 

 

Harmonogram:

1 maja 2016 – Debiuty w FIT-KID, Fitness i Kulturystyce WFF-WBBF

2 maja 2016 – Mistrzostwa Polski w FIT-KID, Fitness i Kulturystyce WFF-WBBF (eliminacje do Mistrzostw Europy)

 

Agenda:

10:00 – I BLOK – Fitness Gimnastyczne

14:00 - Koronacja

17:00 – II Blok – Fitness Sylwetkowe

20:00 – Finały i Koronacja

 

Podczas zawodów można podziwiać kategorie:

 • FIT-KID – układy fitness taneczno-gimnastyczne z elementami show dzieci w przedziale wiekowym od 8 do 14 lat (Kategorie: FIT-KID do lat 6, 8, 10, 12, 14, Duety do lat 12, Duety powyżej lat 12, Mini Formacje do 5 osób)
 • FITNESS AEROBIC - układy fitness taneczno-gimnastyczne z elementami show młodzieży w wieku powyżej 16 lat (Kategorie: Fitness Aerobic do lat 16, 18, +18, senior)
 • Fitness Model – pierwsza  runda to wyjścia na scenę kobiet w bikini w butach na wysokim obcasie. W rundzie drugiej kobiety pokazują się w sukniach wieczorowych, gdzie oceniania jest gracja oraz poruszanie się po scenie oraz sylwetka. Oceną ogólną jest średnia z obu rund.  (występuje do 4 kategorii wzrostowych)
 • Miss Figure - w którym zawodniczki wychodzą na scenę w stroju dwu częściowym na wysokim obcasie, oceniania jest tylko symetria i jakość ciała (Kategorie: Miss Figure Classic, Performance, Athletic) 
 • Men Physique – tzw. Męska Sylwetka w której zawodnicy wychodzą na scenę w bokserkach, oceniania jest symetria, jakość ciała, a także prezentacja na scenie (występują do 3 kategorii wzrostowych)
 • Kulturystyka Mężczyzn - gdzie również oceniania jest jakość i definicja ciała (Kategorie: Classic, Performance, Athletic, Extreme, Super Extreme, Junior (do 21 lat), Weteran (+40, +50, +60 lat), Pary)
 • Kulturystyka niepełnosprawnych - porównująca jakość ciała i zaangażowanie w sport osób niepełnosprawnych.

 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

 

Więcej szczegółów dostępnych na stronie Federacji www.wff-wbbf.pl oraz na profilu facebook.com/wffwbbfpoland

 

Bilety dla widowni: 5zł – dzieci, 10zł – dorośli

 

Bilety dostępne na stronie:

Debiuty: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/197

Mistrzostwa Polski: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/198

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 PLAKAT MAŁY.pngPARTNERZY WWW.jpg


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Mistrzostwa Świata w Fitness i Kulturystyce!

czwartek, 15 października 2015 15:08

Już w sobotę, 17 października 2015 w Klubie  B90 na terenie Stoczni Gdańskiej (ul. Doki 1) odbędzie się prestiżowa impreza sportowa - Mistrzostwa Świata w Fitness i  Kulturystyce!

BANER MŚ.jpg

 

Zawody organizowane są na międzynarodowej licencji Federacji WFF-WBBF (World Fitness Federation – World Body Building Federation). W Gdańsku odbędzie się wielkie widowisko, które ze względu na wysoki poziom zawodów przyciągnie ludzi z całego świata. Będą to pierwsze zawody z cyklu sportów sylwetkowych i gimnastycznych o tak wysokiej randze w Polsce. Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak. Głównymi Partnerami wydarzenia są GIWK oraz Miasto Gdańsk.

 
Takich zawodów jeszcze w Trójmieście nie było! I Blok zawodów w Fitness Gimnastycznym rozpocznie się o godzinie 10:00. Jako pierwsi na scenie pojawią się najmłodsi uczestnicy w kategorii FIT-KID oraz Fitness Aerobic. Zawodnicy już od 6 roku życia prezentują dowolne układy fitness z elementami show do muzyki. Jest to niezapomniane widowisko, które również zachęca wszystkie dzieci do aktywności fizycznej. Pierwszą część zawodów poprowadzi Krzysztof Skiba.

 

O godzinie 17:00 rozpocznie się II Blok zawodów w Fitness Sylwetkowym, gdzie będzie można podziwiać najbardziej wysportowane ciała kobiet i mężczyzn. Na scenie zaprezentują się zawodniczki w kategorii Fitness Model, Miss Figure, a także mężczyźni w kategoriach Kulturystycznych. Ogromnym szacunkiem i wielkim aplauzem cieszy się kategoria Kulturystyka Niepełnosprawnych, która zawsze wywołuje podziw wśród zawodników oraz widowni. O godz. 20:00 odbędą się finały, które poprowadzi zawodnik MMA oraz utytułowany Strongman Mariusz Pudzianowski. Zapraszamy wszystkich fanów sportu oraz zdrowego stylu życia.


Kibicuj Rodakom razem z nami! 26 września 2015 w Gdańsku miały miejsce zawody Puchar Polski w Fitness i Kulturystyce, które były eliminacjami do Mistrzostw Świata. Rywalizacja wyłoniła Reprezentację Polski, która już 17 października zmierzy się z najlepszymi zawodnikami z całego świata! Listy zawodników reprezentujących Polskę oraz szczegóły dotyczące kryteriów ocen i przebiegu zawodów można znaleźć na stronie www.wff-wbbf.pl oraz na profilu facebook World Championship Fitness&Bodybuilding.

 

Zapraszamy na aktywny wypoczynek. Klub B90 będzie idealnie przystosowany do imprezy. Zapraszamy z całymi rodzinami o każdej porze dnia do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie. Na widownie czekać będą otwarte bary, foodtrucki z przekąskami, stoiska z suplementami w atrakcyjnych cenach, strefa do wypoczynku z leżakami oraz wiele innych atrakcji.

 

AGENDA:

 • 10:00  - I BLOK – Fitness Gimnastyczne - Kategorie: FIT-KID, Fitness Aerobic. Prowadzący Krzysztof Skiba

 • 14:00 – Koronacja

 • 17:00 – II BLOK – Fitness Sylwetkowe - Prejudging na scenie (przydzielenie zawodników do kategorii) Kategorie: Fitness Model, Miss Figure, Męska sylwetka, Kulturystyka, Kulturystyka Niepełnosprawnych.

 • 20:00 – Finały – Prowadzący Mariusz Pudzianowski

 • 21:00 – Koronacja

 

Bilety można zakupić na miejscu w dniu imprezy. Dzieci do 14 lat – 5zł, Dorośli - 10zł.

 

                                                                               Serdecznie zapraszam

                                                                                 Aleksandra Kobielak

 

szczegóły:

Strona www.wff-wbbf.pl

Facebook WFF-WBBF POLAND

Fanpage World Championship Fitness&Bodybuilding

 

PLAKAT MŚ.jpg

 

 

SPONSORZY MŚ.png


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

środa, 24 sierpnia 2016

Licznik odwiedzin:  713 675  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Fderacji Fitness Division . WFF-WBBF-Poland. miedzynarodowy sedzia kulturystuk...

więcej...

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Fderacji Fitness Division . WFF-WBBF-Poland. miedzynarodowy sedzia kulturystuki i fitness.Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 713675

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl