Bloog Wirtualna Polska
Są 1 181 954 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Mistrzostwa Świata w Fitness i Kulturystyce!

czwartek, 15 października 2015 15:08

Już w sobotę, 17 października 2015 w Klubie  B90 na terenie Stoczni Gdańskiej (ul. Doki 1) odbędzie się prestiżowa impreza sportowa - Mistrzostwa Świata w Fitness i  Kulturystyce!

BANER MŚ.jpg

 

Zawody organizowane są na międzynarodowej licencji Federacji WFF-WBBF (World Fitness Federation – World Body Building Federation). W Gdańsku odbędzie się wielkie widowisko, które ze względu na wysoki poziom zawodów przyciągnie ludzi z całego świata. Będą to pierwsze zawody z cyklu sportów sylwetkowych i gimnastycznych o tak wysokiej randze w Polsce. Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak. Głównymi Partnerami wydarzenia są GIWK oraz Miasto Gdańsk.

 
Takich zawodów jeszcze w Trójmieście nie było! I Blok zawodów w Fitness Gimnastycznym rozpocznie się o godzinie 10:00. Jako pierwsi na scenie pojawią się najmłodsi uczestnicy w kategorii FIT-KID oraz Fitness Aerobic. Zawodnicy już od 6 roku życia prezentują dowolne układy fitness z elementami show do muzyki. Jest to niezapomniane widowisko, które również zachęca wszystkie dzieci do aktywności fizycznej. Pierwszą część zawodów poprowadzi Krzysztof Skiba.

 

O godzinie 17:00 rozpocznie się II Blok zawodów w Fitness Sylwetkowym, gdzie będzie można podziwiać najbardziej wysportowane ciała kobiet i mężczyzn. Na scenie zaprezentują się zawodniczki w kategorii Fitness Model, Miss Figure, a także mężczyźni w kategoriach Kulturystycznych. Ogromnym szacunkiem i wielkim aplauzem cieszy się kategoria Kulturystyka Niepełnosprawnych, która zawsze wywołuje podziw wśród zawodników oraz widowni. O godz. 20:00 odbędą się finały, które poprowadzi zawodnik MMA oraz utytułowany Strongman Mariusz Pudzianowski. Zapraszamy wszystkich fanów sportu oraz zdrowego stylu życia.


Kibicuj Rodakom razem z nami! 26 września 2015 w Gdańsku miały miejsce zawody Puchar Polski w Fitness i Kulturystyce, które były eliminacjami do Mistrzostw Świata. Rywalizacja wyłoniła Reprezentację Polski, która już 17 października zmierzy się z najlepszymi zawodnikami z całego świata! Listy zawodników reprezentujących Polskę oraz szczegóły dotyczące kryteriów ocen i przebiegu zawodów można znaleźć na stronie www.wff-wbbf.pl oraz na profilu facebook World Championship Fitness&Bodybuilding.

 

Zapraszamy na aktywny wypoczynek. Klub B90 będzie idealnie przystosowany do imprezy. Zapraszamy z całymi rodzinami o każdej porze dnia do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie. Na widownie czekać będą otwarte bary, foodtrucki z przekąskami, stoiska z suplementami w atrakcyjnych cenach, strefa do wypoczynku z leżakami oraz wiele innych atrakcji.

 

AGENDA:

  • 10:00  - I BLOK – Fitness Gimnastyczne - Kategorie: FIT-KID, Fitness Aerobic. Prowadzący Krzysztof Skiba

  • 14:00 – Koronacja

  • 17:00 – II BLOK – Fitness Sylwetkowe - Prejudging na scenie (przydzielenie zawodników do kategorii) Kategorie: Fitness Model, Miss Figure, Męska sylwetka, Kulturystyka, Kulturystyka Niepełnosprawnych.

  • 20:00 – Finały – Prowadzący Mariusz Pudzianowski

  • 21:00 – Koronacja

 

Bilety można zakupić na miejscu w dniu imprezy. Dzieci do 14 lat – 5zł, Dorośli - 10zł.

 

                                                                               Serdecznie zapraszam

                                                                                 Aleksandra Kobielak

 

szczegóły:

Strona www.wff-wbbf.pl

Facebook WFF-WBBF POLAND

Fanpage World Championship Fitness&Bodybuilding

 

PLAKAT MŚ.jpg

 

 

SPONSORZY MŚ.png


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

PRZED NAMI II GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak & BS Suple!

niedziela, 17 maja 2015 16:25

GP2.png

 

Zapraszamy na II edycję GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak & BS Suple!!

Zapraszam na zakończenie sezonu startowego w idealnych warunkach dla ciała I umysłu czyli na plaży z Zatoka Sztuki Beach Club w Sopocie. To właśnie tu będziecie mieć połączony świat Fitness&Fashion&Music.

 

To dla nas mój przyjaciel Michał Starost przygotuje kolekcję damską i męską. Całości patronuje mój Partner Firma BS Suple, która gwarantuje Wam jakość I ilość suplementów dla zawodników. Konferansjerem zawodów będzie znany wokalista, którego mogliście także słuchać w The Voice of Poland - Przemek Radziszewski!Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia :)

Na specjalną prośbę stworzona jest kategoria
FITNESS LADY, której osobiście gorąco kibicuję ;)
Dodatkowo utworzyłam specjalną kategorię
SEXY ASS, co oznacza, że właśnie tu, na tle morza, będziemy wybierać najzgrabniejsze pośladki 2015 :)

Nagrodą specjalną II GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak & BS Suple jest 1000ZŁ w gotówce dla najlepszych z najlepszych czyli zwycięzców w Kategorii OPEN WOMEN, MEN oraz DISABLED* :)
*conajmniej 3 zawodników w kategoriiKATEGORIE:
FIT-KID do lat 8
FIT-KID do lat 10
FIT-KID do lat 12
FIT-KID do lat 14
DUETY do lat 14
DUETY pow. Lat 14
MINI FORMACJE (3-5os.)

FITNESS AEROBIC do lat 16
FITNESS AEROBIC do lat 18
FITNESS AEROBIC powyżej lat 18

FITNESS BIKINI (MODEL)
FITNESS FIGURE
FITNESS LADY (powyżej 35 lat)
Kategoria Dodatkowa: SEXY ASS – najzgrabniejsze pośladki 2015

MĘSKA SYLWETKA -175cm
MĘSKA SYLWETKA +175cm
KULTURYSTYKA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

KATEGORIE OPEN:
OPEN BODY WOMEN
OPEN BODY MEN
OPEN BODYBUILDING DISABLEDPRZEPISY:
FIT-KID & FITNESS AEROBIC – układy dowolne do 90sekundowej muzyki
FITNESS BIKINI (MODEL) - Zgrabna, zadbana fitnssowa sylwetka bez wyraźnej definicji mięśni.
FITNESS FIGURE - Fitnessowa sylwetka z widocznym zaznaczeniem mięśni
FITNESS LADY – Fitnessowa sylwetka godna pokazania po 35 roku życia
SEXY ASS - Dozwolone i wskazane stringi
MĘSKA SYLWETKA – potocznie plażowa, fitnessowa sylwetka z widoczną definicją mięśni

Wszystkie Kategorie Kobiet – 2 rundy - 1 runda w Bikini, 2 runda w sukniach wieczorowych. Buty dowolne, maksymalna platforma do 2cm poprosze :) Bikini – dowolość koloru, kroju, ozdobień, biżuterii, make up I fryzur :)

Kategorie Mężczyzn – 1 runda, szorty plażowe długość do połowy uda, dowolność koloru


KRYTERIA OCENIANIA:
Sędziowie pod uwagę biorą estetykę I proporcjonalność sylwetki.
Nie oczekujemy ekstremalnych definicji I suchości na mięśnia na scenie
Oczekujemy dobrej zabawy I apetycznych ciał na scenie! :)


SCENARIUSZ
Weryfikacja w dniu zawodów 20.06.15
9:00-11:00 – Kat. FIT-KID & Fitness AEROBIC
9:00-16:00 – Pozostałe kategorie

12:00 Rozpoczęcie zawodów I BLOK
17:00 II BLOK
WIECZOREM – pokaz mody
szczegóły wkrótce


WPISOWE:
50zł - Dzieci i młodzież do 16 roku życia
70zł - Dorośli


INFORMACJE I ZAPISY
tel. 531 888 905
e-mail: biuroafs@gmail.com

 

więcej na FACEBOKU

https://www.facebook.com/events/1053676427993763/

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Aleksandra Kobielak


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

RELACJA PO I GRAND PRIX FITNESS

środa, 15 października 2014 14:23

Za nami I GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak. Niesamowite i nietuzinkowe zawody 27 września 2014 przyciągnęły wiele osób z Trójmiasta do Miejskiej Hali Sportowej. Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia u dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez organizację zawodów sylwetkowych i gimnastycznych, których Partnerem jest Miasto Gdańsk oraz nad którymi Patronat Honorowy objął Prezydenta Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

gdansk.jpg

Zawody okazały się strzałem w dziesiątkę. Ludzie z całej Polski zjechali się aby pokazać swoje wysportowane ciała. Gorącej atmosfery dodawał Konferansjer Pan Włodzimierz Machnikowski z Radia Gdańsk, który we wspaniały sposób przedstawiał zawodników oraz podtrzymywał zaciekawienie wśród widzów.

 

To było dla mnie ogromne wyzwanie. Od 9 rano trwała weryfikacja zawodników. Moim celem było aby zawody skierowane były do każdej grupy wiekowej, zaczynając od 8 roku życia. Wielkie otwarcie nastąpiło o godzinie 12:00. Z wielką radością oraz wzruszeniem przywitałam wszystkich zawodników oraz widzów.

 

Następnie na scenę wyszły pierwsze zawodniczki z kategorii FIT-KID w wieku od 8 do 14 roku życia. Zaprezentowały układy taneczno-gimnastyczne,  a ich wspaniałe kolorowe stroje wszystkich wprawiały w zachwyt. Kolejną kategorią były zawodniczki startujące w Fitness Aerobic. Są to również układy taneczno-gimnastyczne, ale poziom dziewczyn w wieku 16-18 lat wywołał u widzów wielki podziw.

 

O 15:00 po wszystkich artystycznych występach i małej przerwie nadszedł czas na drugą część show. Na scenie pojawiły się wszystkie Panie startujące w zawodach, prezentując na sobie kolekcję sukien, które zaprojektowałam. W dniu zawodów mogliśmy oglądać także suknie UFUFU, które zaprojektował Michał Starost. Następnie na scenie pojawił się zawodnik, który zaprezentował kategorię Fitness Athletic.

 

Po męskim wystąpieniu nadszedł czas na pierwszy pojedynek. Na scenie zmierzyły się zawodniczki w kategorii Fitness Model w kategorii poniżej 167cm, następnie powyżej 167cm. Pierwsza runda to wyjście na scenę w bikini w butach na wysokim obcasie. Są to kobiety z pięknym ciałem i niebywałą gracją. Sędziowie oceniali tutaj jakość oraz symetrię ciała w porównaniach między zawodniczkami.

 

Kolejną kategorią były zawodniczki w kategorii Fitness Figure. W tej kategorii jest tylko jedna runda w bikini, która ma na celu porównanie symetrii ciała. Liczy się jakość mięśni oraz proporcjonalna budowa.  Widzowie byli pełni podziwu dla zawodniczek, słychać było dopingowanie poprzez krzyczenie imienia lub numerków zawodniczek. To dodawało niesamowitej atmosfery, a także motywowało zawodniczki do pokazania się w jak najlepszej odsłonie.

 

Pomiędzy paniami nadszedł czas na kolejną kategorię -  Kulturystyka Niepełnosprawnych. Na scenie wystąpił Kamil Kowalczyk, którego podziwiamy za wytrwałość i determinację w ćwiczeniach nad swoim ciałem. Po męskim wystąpieniu nadszedł czas na drugą i finałową rundę Fitness Model, która przedstawiała zawodniczki w nowej odsłonie – sukniach wieczorowych. W tym wypadku sędziowie oceniali poruszanie się na scenie i wdzięk.

 

Po wszystkich rundach i zliczeniu wyników odbyło się wyłonienie zwycięzców. Zawodnicy wychodzili na scenę kategoriami i zostały im wręczane medale, puchary oraz nagrody od Partnerów i Sponsorów. Dodatkowymi nagrodami była nagroda Fitness-Foto, dla najbardziej fotogenicznej zawodniczki, która otrzyma profesjonalną sesję zdjęciową od PolishFitness.com. Szczególne podziękowania składam w stronę firmy TRANSAND, za bycie partnerem oraz głównym sponsorem nagród na zawodach I GRAND PRIX FITNESS. Dziękujemy za wsparcie i jesteśmy wdzięczni, za wspólne promowanie sportów sylwetkowych.

 

Kolejna nagrodą była indywidualna statuetka Aleksandry Kobielak za najlepszy układ Fitness, którą otrzymała Nikola Szydłowska z Gdańska oraz statuetka Aleksandry Kobielak Najlepsza Sylwetka Fitness, którą otrzymała Marta Górka z Warszawy. Odpowiadając na zapotrzebowanie i wiele zapytań już dziś ogłaszamy, że wraz z Partnerem Miastem Gdańsk, zapraszamy na II edycję zawodów w roku 2015.

10665845_598003846972834_2145844699562222207_n.jpg na.jpg 10703793_598017490304803_5823732916248530012_n.jpg

883432_598003666972852_5004862823696972060_o.jpg

zuza.jpg 10710223_10153261779650620_4126907290970267071_o.jpg

DSC_9179.jpg


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

wtorek, 9 lutego 2016

Licznik odwiedzin:  653 752  

O mnie

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci. Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

O moim bloogu

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Fderacji Fitness Division . WFF-WBBF-Poland. miedzynarodowy sedzia kulturystuk...

więcej...

Zwiazana ze swiatem sportu, Mistrzyni Swiata W Fitness. od 2004 prowadzi Akademie Fitness Sportowego dla dzieci prezes Fderacji Fitness Division . WFF-WBBF-Poland. miedzynarodowy sedzia kulturystuki i fitness.Aktorka . Projektantka kolekcji fitness EU4YA.Szkoleniowec Fitness i dietetyki Propta , IFFA.

schowaj...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 653752

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl